Prihlášky

Jedálne.sk napísal/a 11 sep 2023

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať ako je to s prihláškami na stravu . Stačia prihlášky zadané elektroniky, alebo musia byť písomnou formou, kvôli podpisu zákonného zástupcu. Na stránke minedu, je písané, že písomne, ale názory sa odlišujú, keď teraz skoro všetci používajú počítače. A ešte či je treba dávať prihlášky každý rok spolu s rozhodnutím o prijatí stravníka na stravu alebo stačí dať prihlášku počas celej dochádzky v škole až do odvolania. Alebo to už závisí od rozhodnutia každej školy ako si napíše do pracovného postupu ŠJ. Nenašla som k tomu žiadne usmernenie Ďakujem za odpoveď. Mirka

Jedálne.sk napísal/a 11 sep 2023

Podmienky organizácie prevádzky vrátane prihlásenia na stravovanie, podmienky úhrady a pod. určí zriaďovateľ školy, resp. riaditeľ školy. Zápisné lístky sa vedú v papierovej forme(ministerstvom školstva stanovené formy vedenia dokumentácie).

Zápisný lístok je možné podať na konkrétny školský rok, v tomto prípade sa vydá hromadné Rozhodnutie o prijatí stravníkov s prílohou zoznamu prijatých stravníkov, alebo sa podá Zápisný lístok počas trvania školskej dochádzky a rozhodnutie sa vydá individuálne na meno dieťaťa.

Espik 2

Pridať komentár k diskusii

Nechcete prísť o žiadnu užitočnú informáciu? Zaregistrujte sa k odberu noviniek

Odosláním súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov.

Naši partneri
VIS
Rational
Ailos
Robot Coupe
AŠKOS
AG Foods
Granuldisk
LogIQ
Irinox
Kema
Scanbox
Metos
Espik
K-Ten
Kobra kefy
HACCP Bakošová
Maso z lúky
Pán Zemiak
Ryba Handlová
Savencia
Thuries Academy
Pomôžeme vám nájsť článok