+421 905 030 096 info@jedalne.sk
INFORMAČNÝ PORTÁL O ŠKOLSKOM STRAVOVANÍ

DISKUSIA

STRATILI SA PROBLÉMY V ŠKOLSKOM STRAVOVANÍ? NESTRATILI!
VRÁŤME ICH DO REALITY A VYJADRIME SVOJ NÁZOR A POTREBY.
POMÁHAJME SI NAVZÁJOM V DOBREJ DISKUSII.

diskusie

Riadiť ŠJ nie je jednoduché
Páči sa mi názor na dlho neriešený problém s vedúcimi ŠJ - riadiť prevádzku. Teším sa na ďalšie postrehy v manažovaní prevádzky. Stela
Re: Obedy zadarmo

Odpoveď Jedalne.sk

Obedy "zadarmo" sú zatiaľ stále v platnosti. Podľa získaných informácií v súčasnosti prebiehajú rokovania za zachovanie dotácie na podporu stravovacích návykov. Na rozhodnutie vlády si budeme musieť počkať. 

dotacie obedov
Dobrý deň, chcela by som sa informovať, ako mám postupovať v prípade, keď 2 triedy zo základnej školy museli ísť ráno do karantény, čiže obedy sa už nedali odhlásiť ani vyzdvihnúť. Kto bude platiť nevyzdvihnutý obed v tejto situácii, nakoľko to nebola chyba zo strany rodičov. Ďakujem.
odbornosť zamestnancov
Veľmi sa mi páči vaša myšlienka, či realita. Žiaľ skutočnosť je iná. Odbornosť v školskom stravovaní vo funkcii vedúcej školského stravovacieho zariadenia nie je požadovaná na odbornosti. Dnes môže byť vedúca maturantka , ale bez odbornosti. takto postavili odbornosť v katalógu pracovných činností. Áno môžu si riaditelia upraviť vo svojom napr. mzdovom, alebo kvalifikačnom predpise, ale povedzte na čo by to robili. Takto im to vyhovuje a na pozíciach máme neodborníkov.
Naši partneri