Telefon: +421 905 030 096 | E-mail: info@jedalne.sk

ŠTÚDIO JEDÁLNE.sk

ZAČIATOK ŠKOLSKÉHO ROKU 2019/2020 PRINÁŠA PRIAZNIVCOM INTERNETOVÉHO PORTÁLU JEDÁLNE.SK ATRAKTÍVNU NOVINKU:
ŠTÚDIO JEDÁLNE.SK 
POZRITE SI PRVÉ KRÁTKE VIDEO.

ŠTÚDIO JEDÁLNE.sk

Presvedčte sa o tom, že na Vás záleží! Školské stravovanie a zamestnanci v ňom pôsobiaci si zaslúžia špeciálnu pozornosť a starostlivosť. Pomôžme oceniť dobre odvedenú a ťažkú prácu v školských jedálniach. Ukážme, ako našim malým ale aj veľkým stravníkom v jedálniach chutí. Pozrime sa bližšie na problémy, ktoré treba riešiť. 

ŠTÚDIO JEDÁLNE.sk Vám bude prinášať informácie, rozhovory a reportáže o dianí v školskom stravovaní. Posielajte nám námety, ale privítame aj pozvania do Vašich kuchýň.


Pozrite si intro ŠTÚDIO JEDÁLNE.sk a úvodné 1.VIDEO:

V čele webu JEDÁLNE.sk stojí Mgr. Oľga Koklesová, ktorá Vám v prvom krátkom videu predstaví zmeny a spôsob ako Vám bude ŠTÚDIO JEDÁLNE.sk nápomocné. 

Rozlúčkový list 1.prezidentky AŠKOS Mgr. Oľgy Koklesovej

 

Oslovil Vás tento projekt? Sledujte vždy 15. v mesiaci nové video o školskom stravovaní!
Napíšte nám do diskusie pod článkom Vás názor, radu či tému, ktorá Vás zaujíma.2. VIDEO (premiéra utorok 15.10.2019)
NECENZUROVANÝ ROZHOVOR ZO ŠKOLSKEJ JEDÁLNE V RIMAVSKEJ SOBOTE (NIELEN O OBEDOCH ZADARMO).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nezostrihaný rozhovor zo Zariadenia školského stravovania pri ZŠ Daxnera v Rimavskej Sobote Vám zodpovie mnohé otázky o praktickej aplikácii Zákona 544/2010 Z. z. o dotáciách na podporu výchovy k stravovacím návykom detí.

Marta Trochová, riaditeľka ZŠS a externá metodička pre školské stravovanie v Rimavskej Sobote, ktorá 33 rokov pracuje v školskom stravovaní, otvorene a veľmi zrozumiteľne popisuje aktuálnu reálnu situáciu v školských jedálniach. Nielen v súvislosti s tzv. obedmi zadarmo.

 

PRIPRAVUJEME 3. VIDEO (premiéra piatok 15.novembra 2019)
                              

diskusia k článku

Zástup v kuchyni.

Andrea  |   28.10.2019
Dobrý deň,pani Trochová,pracujem v kuchyni zhruba 2 roky,od septembra nám pribudlo cca 100 obedov,varíme aj pre škôlku spolu je to okolo 500 obedov,nedostali sme žiadnu novú pracovnú silu,veľmi pekne ste vo vašom videu všetko vystihli,hľadám dobrú dušu,ktorá by mne a mojím dobrým kolegyniam poradila na čo máme nárok pri omarodení 1 až 2 prac.síl,nevieme sa dopracovať k férovému jednaniu,ani zo strany vedúcej a ani zo strany vedenia školy.Za každú radu budeme vďačné.Veľmi pekne ďakujeme.
Zareagovat na komentář >
Pridať komentár k článku