+421 905 030 096 info@jedalne.sk
INFORMAČNÝ PORTÁL O ŠKOLSKOM STRAVOVANÍ

NOVÝ ROK PRINÁŠA ĎALŠIE NOVINKY AJ NA WEB JEDÁLNE.SK

217 8.1.2020
tree-247122_1280

Samotný web sme vylepšili už na jeseň 2019, tým ale rozhodne nekončíme.

V roku 2020 predstavíme novú moderátorskú dvojicu Štúdia Jedálne.sk, ktorá bude s kamerou putovať po celom Slovensku, vyhľadávať zaujímavé témy a pripravovať pútavé reportáže.
Je práve Vaša jedáleň niečím výnimočná a zaujímavá? Podeľte sa nami. Napíšte nám.

Ako ste už zvyknutí, môžete sa každý týždeň tešiť na odborný článok na aktuálne témy, ktoré rezonujú školským stravovaním. Ak máte tému, o ktorej si chcete na našom webe prečítať alebo o ktorú sa chcete podeliť so svojimi kolegyňami z odboru, napíšte nám.

Môžete nám dať len námet alebo trebárs celý článok rovno napísať, pretože v roku 2020 chceme dať Vám, vedúcim školských jedální, oveľa väčší priestor.

Web Jedálne.sk je a vždy bude Vaším webom.

Ponúka Vám priestor pre otvorenú diskusiu, ale aj možnosť formou populárnych článkov v sekcii Pre rodičov priblížiť širokej verejnosti celú zložitú problematiku školského stravovania. Čo trápi rodiča Vašich stravníkov? Na čo sa vás často pýtajú? Napíšte nám a my odpovieme a všetko vysvetlíme za Vás.

V roku 2020 sa budeme aj hrať. Pripravujeme pre Vás tiež zábavné súťaže o zaujímavé ceny. Viac zatiaľ neprezradíme, ale určite sa už teraz môžete tešiť, pretože rok 2020 na webe Jedálne.sk bude naozaj pestrý.

Tešíme sa na každé stretnutie s Vami, na webe aj osobne.
Redakcia Jedálne.sk

Naši partneri