Telefon: +421 905 030 096 | E-mail: info@jedalne.sk

STRAVOVANIE ZAMESTNANCOV V ŠKOLSKEJ JEDÁLNI

príspevok za zamestnávateľa

Spojená škola internátna  |   14.6.2019
Dobrý deň. Môže zamestnávateľ prispievať na stravu zamestnancov stravujúcich sa vo vlastnom školskom stravovacom zariadení 57% z ceny jedla?
Zareagovat na komentář >

odhlasovanie z obedov

lenka  |   14.5.2019
Prosím vás potrebovala by som poradiť. Bolo nám nariadené ekonómkou,že sa kuchárka nesmie odhlásiť z obeda pokiaľ je v práci. No stane sa,že je obed,ktorý nezje napr. sladké. Vraj sa nesmie odhlásiť, lebo jej nikto nemôže dokázať, že ten obed aj tak nezjedla. Čo je na tom pravdy.Ďakujem
Zareagovat na komentář >

stravovanie zamestnancov

bozena  |   24.4.2019
prosím , ako je to so stravovaním zamestnancov,ak majú bezlepkovú diétu, sme im povinný variť, nemáme na to ani podmienky ani čas, pretože sa strava preváža
Zareagovat na komentář >

stravovanie zamestnancov

silvia tokarova  |   24.4.2019
Podľa §140 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) v znení neskorších predpisov sa v školskej jedálni môžu pripravovať diétne jedlá pre deti a žiakov, u ktorých podľa posúdenia ošetrujúceho lekára zdravotný stav vyžaduje osobitné stravovanie podľa materiálno-spotrebných noriem a receptúr pre diétne stravovanie vydané ministerstvom školstva. Z uvedeného vyplýva, že diétne stravovanie sa týka len detí a žiakov.
Zareagovat na komentář >

Stravné zamestnancov

Lizi  |   13.3.2019
Môže zamestnávateľ posielať na účet zamestnanca za stravné vo výške 55 % z ceny jedla, ktorý má potvrdenie od odborného lekára pre histamínovú intoleranciu? Naša stravná jednotka za jedno jedlo a nápoj je nižšia ako minimálna výška stravných kupónov a výška sumy pri dovoze obedov od iného dodávateľa.
Zareagovat na komentář >

stravovanie zam . šj

trulka  |   4.8.2018
Aj dospelí stravníci musia byť v 2 pásme.
Zareagovat na komentář >

cena jedla zamestnanocov v ŠJ

referent  |   30.7.2018
Prosím Vás, ak najvyššie 5. finančné pásmo pre dospelého stravníka je 1,33 eur a úhrada by mala byť 1,62 eur (t.j. 45 % z 3,60 eur), ako vyriešiť problém. Podotýkam, že sme v 2.fin.pásme a neplánujeme zvyšovať fin.pásmo.
Zareagovat na komentář >
Pridať komentár