+421 905 030 096 info@jedalne.sk
INFORMAČNÝ PORTÁL O ŠKOLSKOM STRAVOVANÍ

Zlepšenie vybavenia školskej jedálne - TIP PARTNERA:

Vyberajte zariadenia, ktoré sú funkčné a uľahčia Vám prácu - od overených firiem, ktoré sú na trhu niekoľko rokov a ponúkajú komplexnú starostlivosť. To znamená kvalitnú ponuku, profesionálnu montáž, zaškolenie a záručný a pozáručný servis.

Peter KRIŠTOFIČ - obchodný reprezentant OMES spol. s r.o.

ŠKOLSKÉ MLIEKO A ŠKOLSKÉ OVOCIE

Školské programy
21.10.2020

V článku máte nesprávnu zmienku o možnsoti evidovať produkty Školských programov v JL školskej jedálne. Toto nie je možné a to z dôvodu ak sa produkty vydávajú zvlášť tak nemôžu byť súčasťou povinnej dokumentácie podľa vyhlášky č. 330/2009 Z. z.

Re: Školské programy
26.10.2020

Odpoveď Jedálne.sk

V článku  ŠKOLSKÉ MLIEKO A ŠKOLSKÉ OVOCIE - ODPOVEDE NA NAJČASTEJŠIE OTÁZKY sme zverejnili  dokument  vydaný Ministerstvom poľnohospodárstva a rozvoja vidieka SR v jeho plnom znení. 
Podľa vydaného usmernenia Pôdohospodárskej platobnej agentúry, ak sa škola zapojená do školského programu rozhodne distribuovať výrobky školských programov prostredníctvom zariadenia školského stravovania nad rámec obeda, je povinná zverejniť informáciu aj v jedálnom lístku, ako aj na mieste distribúcie (napr. pri výdajnom okienku v školskej jedálni).

Naši partneri