Telefon: +421 918 660 200 | E-mail: info@jedalne.sk

ZAUJÍMAVOSTI: MATERIÁLNO – SPOTREBNÉ NORMY PRE ŠKOLSKÉ STRAVOVANIE V RUKÁCH ŠÉFKUCHÁROV

MSN 2018

vedúca ŠJ  |   14.1.2019
Teší ma, že sa o naše receptúry zaujímali a aj vyskúšali šéfkuchári., ážia, thajská omáčka, batatati, africký sumček a pod. to je zanedbateľná časť našich receptúr, ktoré podotýkam sú záväzné- teda ničím ich nemôžeme doplniť či ináč upraviť, až na malé výnimky s regionálneho prostredia. Skôr som zaskočená MSN 2018 neprehľadnosťou/ v programoch - receptúry/, zlé hľadanie napr polievky ani podľa receptúry, ani podľa miesta je aj v troch častiach - rôzne. Dalej je to soľ- áno stotožňujem sa so znížením soliˇ, ale nie vo všetkom. Napr: nie každý paradajkový pretlak obsahuje soľ, kde bola soľ pri tejto ingredencii znížená, to po prvé. Tak isto názov uvádzate rajčiakový pretlak, alebo rajčiaky drvené- predsa sú to paradajky, uvádzame spisovne. A pri tých receptúrach , kde sa má použiť paradajkový pretlak ste všade nahradili drvenými paradajkami, prečo?. myslím si, že do paradajkových polievok a omáčok je ľahšie , chutnejšie i estetickejšie keď je tam paradajkový pretlak či koncentrát a navyše nie každý obsahuje soľ. Podobne je to i pre fazuľových strukoch. Ďalej ani v jednej receptúre nie je napísané napr: struky s nálevom alebo bez, tak isto sudová kapusta, , kompóty a pod. Pri koložvárskej kapuste to určite nikto nepreskúšal, ale vyťaženosť je veľmi slabá. je potrebné viac ryže i sudovej kapusty. napr. Cibuľová polievka- doplniť o pažítku a nie o petrž. vňať. Možno sú to pre niekoho maličkosti, ale pre nových pracovníkov je to dosť podstatné. Vrátim sa k paradajkovej polievke kde pre cca 420 stravníkov, cca 90l vody udávajú naše normy 1,22 kg múky, A ešte s drvenými paradajkami. 4o je to za náhradu - do polievky. Veď je to zafarbená voda. všetko si máme upravovať, potom ako sú tie normy prerobené - upravené. To je len desatina z toho, čo je v týchto normách neprehľadné a neodborné. Prepáčte, ak som sa niekoho dotkla , ale musela som to zverejniť. Určite si viem poradiť s novými receptúrami, ale ma mrzí, čo je na nich nové, k spokojnosti zamestnancov ŠJ, kde im tieto receptúry by mali pomôcť a nie ich študovať prerábať, či dopĺňať a prispôsobovať. Sľubovali sme si od týchto MSN viac.
Zareagovat na komentář >

MSN

Tokárová  |   14.1.2019
Vážená pani vedúca, po každom vzdelávaní si myslím, že už viac nevieme vysvetliť. Ale po Vašom stanovisku vidím, že ešte stále máme čo robiť. Rada Vám aj osobne pomôžem s aplikáciou MSN, len sa mi musíte prihlásiť. Zaškolenie Vám zdarma zabezpečíme. Prosím prihláste na seminári, ktorý organizujeme v súvislosti s obedmi zadarmo.
Zareagovat na komentář >
Pridať komentár