Posledný tohtoročný školský obed

letní dovolená

Posledný tohtoročný školský obed

503 04 júl 2022

V mene našej redakcie, rodičov detí, seniorov, prišlých stravníkov počas roka a samotných detí by sme radi vyjadrili vďaku každému, kto aj tento rok prispel k tomu, aby bola strava pre deti zabezpečená, chutná, bezpečná výživná a pestrá.

Záver školského roka je tu a s ním aj, pre väčšinu školských stravníkov aj koniec školského stravovania. Možno ste si tento rok povedali, že je toho na vás veľa a že už nevládzete. Povinnosti sa hromadili a východ, klasický, alebo únikový, z danej situácie bol nedohľadne. Možno ste mali miestami pocit, že vaša práca je nedocenená, málo platená, nepríjemná a nemali ste chuť postaviť sa na ďalší deň ku sporáku a navariť pre malých, alebo aj starších žiakov.

A zrazu prišlo posledné zvonenie, ktoré hlási záver vyučovacieho roku a vy ste predsa len premýšľali, akým jedlom deťom spraviť, v tento posledný oficiálny školský deň, radosť.

V mene našej redakcie, rodičov detí, seniorov, prišlých stravníkov počas roka a samotných detí by sme radi vyjadrili vďaku každému, kto aj tento rok prispel k tomu, aby bola strava pre deti zabezpečená, chutná, bezpečná výživná a pestrá. Máme radosť, že v sebe stále nachádzate odvahu a silu ísť dopredu a napriek, momentálnej náročnej situácii, dokážete s láskou navariť a potešiť dobrým jedlom.

Je pravdou, že školské jedálne sa občas stávajú terčom kritiky, ale veríme, že v záujme vášho dobrého mena a v záujme zdravia našich detí sa nám aj naďalej podarí podporovať vás na vašej ceste za kvalitnou a pestrou prípravou jedál a celkovým zlepšením pohľadu na školské stravovanie u širšej verejnosti.

Stále, aj počas prázdnin je pre vás naša redakcia otvorená a môžete sa na nás obrátiť s vašimi dotazmi, komentármi, prosbami, ale aj ťažkosťami, ktoré vás sužujú. Našou snahou je prejavovať vám neustálu podporu, vyjsť vám v ústrety pri riešení zásadných problémových situácií, ako aj prinášať vám nové informácie, podporovať vzdelávanie a rozširovať obzor v oblasti vašej práce.

V novom školskom roku pre vás pripravujeme konferencie z oblasti školského stravovania, priblížime vám aktuálnu situáciu týkajúcu sa možnosti inovácie vybavenia škoských jedální a spoločne sa budeme zaoberať otázkami, ktoré sa počas školského roka objavia a budú pre vás predstavovať isté nejasnosti.

Prajeme vám, aby ste počas leta nabrali nové sily, inšpiráciu, aby ste si oddýchli a aby ste v novom školskom roku nastúpili do svojej práce pred žiakov s úsmevom na tvári a s radosťou v srdci. Aj keď brány nášho portálu na prázdniny nezatvárame, lúčime sa s týmto školským rokom a tešíme sa na vás v septembri.

Nechcete prísť o žiadnu užitočnú informáciu? Zaregistrujte sa k odberu noviniek

Odosláním súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov.

Naši partneri
VIS
Rational
Ailos
Robot Coupe
AŠKOS
AG Foods
Granuldisk
LogIQ
Irinox
Kema
Scanbox
Metos
Espik
K-Ten
Kobra kefy
HACCP Bakošová
Maso z lúky
Pán Zemiak
Ryba Handlová
Savencia
Thuries Academy
Pomôžeme vám nájsť článok