Vysokozáťažové, ale stále ľahké a agilné

1

Vysokozáťažové, ale stále ľahké a agilné

373 14 máj 2023

Transportné vozíky ScanBox sú elegantné, univerzálne a ľahké.

Niektoré z nich majú polovičnú váhu v porovnaní s konkurenciou. Sú však navrhnuté pre vysokozáťažové prevádzky. Všetky naše vozíky, vrátane vysokokapacitných DUO, sa ľahko ovládajú a presúvajú. Dlhoročné skúsenosti so zákazníkmi, ktorí zaisťujú catering napr. pre školy alebo domovy dôchodcov, nám pomáhajú do detailu porozumieť potrebe na design vozíkov, ktoré sú zároveň robustné a ergonomické. Vysoká odolnosť proti nárazu je zaistená vďaka dizajnu z eloxovaného hliníka v interiérovej časti a laminátom tvrdeného plastu, ktorý tvorí exteriér vozíka. 30 mm hrubá izolácia udržuje teplotu veľmi dlhú dobu. Pevný, nerezový rám je štandardne vybavený robustnými kolieskami veľkosti 160 mm.

Ako ochrana pre prípad nárazu slúži plastom obalený nárazník, lemujúci pevný rám. Horná nerezová tyč chráni vozík a zároveň sa využíva ako rukoväť a hradenie pre predmety uložené na vozíku - napr. riad, pečivo a pod. Rukoväte na zadnej časti vozíka uľahčujú manipuláciu. Všetky vozíky ScanBox sú vybavené digitálnym displejom na nastavenie teploty. Na displeji je indikátor dosiahnutia požadovanej teploty. Pre vaše pohodlie je displej umiestnený vo výške očí - ďalší dôkaz nášho ergonomického myslenia.

Vďaka odnímateľnému tesneniu a vnútorným držiakom gastronádob je čistenie interiéru veľmi jednoduché. V celom priestore vozíka je vďaka voľne prúdenému vzduchu medzi jednotlivými zásuvmi zaručená rovnaká teplota. Toto je spôsob, akým naše vozíky uchovávajú jedlo v tej najlepšej možnej kvalite.

 

ŠTANDARDNÉ VLASTNOSTI

• Kombinovaný priestor na ohrev a chladenie

• Vyberateľné držiaky gastronádob

• 160 mm kolieska

• Plast zosilnený laminátom a hliníkom

• Ľahko ovládateľný LED-displej

• Farba podľa výberu

• Nárazníky v hornej a spodnej časti

   

 

Myslíme to vážne - design, ergonómia a funkčnosť

Formát Kompaktné vozíky šetriace energiu a priestor.

Váha Až o polovicu nižšia váha ako pri konkurenčných výrobkoch, umožňuje jednoduchú manipuláciu s našimi vozíkmi.

Odolnosť Pevná ochrana v hornej aj spodnej časti vozíka zaisťuje spoľahlivosť s dlhou životnosťou.

Nájdite ten správny Najkomplexnejší rad výrobkov na trhu obsahuje riešenie pre každú situáciu.

Kombinácia Rad Duo a Combo so všetkými potrebnými funkciami v jednom vozíku. Nákladovo efektívne a inteligentné.

Vyberte si farbu svojho vozíka. Iná farba pre ohrevné vozíky a iná pre chladiace? Vyberte si čiernu, šedú alebo červenú.

Systém Temp Stop - s dôrazom na kvalitu pokrmov

Inovatívny dizajn ScanBox a kombinácia systému hliníkových profilov a sendviča z plastu, izolácie a hliníka ponúka mnoho výhod v porovnaní s tradičnými boxami na uchovávanie chladených alebo horúcich pokrmov. Pre nás to znamená uchovávanie kvality pokrmov.

Hliník efektívne prenáša chlad aj teplo. Navyše je to ľahký materiál, výrazne znižujúci celkovú hmotnosť vozíkov. Na ohrev či schladenie hliníka je potrebné len veľmi malé množstvo energie, a navyše je tento materiál kompletne recyklovateľný. Preto tiež ponúka trvalo udržateľné riešenie.

Aby sme minimalizovali úniky tepla či chladu z jednotlivých boxov, vyvinuli sme inováciu nazvanú Temp Stop systém. Umiestnením tepelného mosta do profilového systému sa teplo či chlad drží tam, kde má. Toto je tajomstvo, ktoré sa skrýva za pôsobivými výsledkami našej izolácie.

 

 

Ergo Line - udržujte tempo

ScanBox Ergo Line (GN1/1) je ideálnou alternatívou pre efektívnu distribúciu studených/teplých pokrmov – napr. počas obedovej špičky alebo v čase, keď je vašou prioritou flexibilita a jednoduchá obsluha. Vďaka kvalite a pevnému materiálu ponúkajú vozíky ScanBox kombináciu funkčnosti, vysoké kapacity pri zásobovaní veľkokuchýň a vynikajúce schopnosti uchovávať kvalitu pokrmov. Udržiavacie vozíky ScanBox nepotrebujú žiadnu ďalšiu elektroinštaláciu, iba jednofázovú zásuvku.

Aby sme uspokojili požiadavky pre vašu špecifickú prevádzku, je rad produktov Ergo Line k dispozícii v mnohých rôznych kapacitách, kombináciách a funkciách. Rad Duo (dva boxy vedľa seba) a Combo (dva boxy na sebe) ponúkajú cenovo dostupné riešenie dva v jednom. V našom produktovom rade nájdete boxy (od 6 do 14 zásuvov na každý box) s funkciou aktívneho ohrevu a chladenia, ktoré pokrmy udržujú pri stálej teplote. Vynaložili sme maximum úsilia na to, aby sme ponúkli perfektné riešenie pre každú kuchyňu.

Nižšie sa môžete zoznámiť s najpredávanejšími vozíkmi z nášho radu Ergo Line. Keď sa jedná o efektívne riešenie pre distribúciu jedla a udržiavanie teplých/studených pokrmov, ScanBox vám ponúka najkomplexnejší produktový program na trhu. Kompletný produktový rad a ďalšie informácie nájdete na našich webových stránkach – ScanBox.

Mám záujem o informácie

Nechcete prísť o žiadnu užitočnú informáciu? Zaregistrujte sa k odberu noviniek

Odosláním súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov.

Naši partneri
Zdravýživka
VIS
Rational
Ailos
Robot Coupe
AŠKOS
AG Foods
Granuldisk
LogIQ
Irinox
Kema
Scanbox
Metos
Espik
K-Ten
Kobra kefy
HACCP Bakošová
Maso z lúky
Pán Zemiak
Ryba Handlová
Savencia
Thuries Academy
Pomôžeme vám nájsť článok