+421 905 030 096 info@jedalne.sk
INFORMAČNÝ PORTÁL O ŠKOLSKOM STRAVOVANÍ

Zoznámte sa s ideálnym týpkom pre malé a stredné jedálne

349 23.3.2021

Som robot R301 a moje schopnosti Vám v jedálni ušetria mnoho práce a cca polovicu jednej pracovnej sily.

Robot-Coupe

Pozrite sa, čo všetko dokážem

S mojím kutrom si ľahko pripravíte mäso na karbonátky, sekanú či paštéku, pomazánky, bylinkové maslá aj deresingy. Nasekáte so mnou bylinky alebo orechy. Nastrúhate syr, parmezán alebo vlastnú strúhanku a dokonca aj čokoládu. Pripravíme spolu aj cesto – rezancové, na štrúdlu, liate na palacinky, bábovku, cheescake a ďalšie.

Ako pripravím napríklad tú pomazánku?

Ja posekám cibuľu, cesnak alebo bylinky, Vy pridáte maslo, pomazánkové, lučinu alebo žervé, rybičky, vajíčka, cícer, dosolíte, dokoreníte a dochutíte. Môžete pridať aj tekutinu ako olej, mlieko, citrónovú šťavu a ja všetko zmiešam do hladka.

Čo ešte môžem pripravovať?

Koláčiky – najskôr posekám orechy, potom pridáte maslo, múku a ďalšie ingrediencie, ja spracujem všetko do jedného cesta a Vy necháte odležať v chladničke.

Čo dokážem s krájačom zeleniny a sadou diskov?

Dobre viete, koľko času si žiada príprava ovocia a zeleniny od čistenia až po spracovanie. So mnou pripravíte všetko ľahko – kapustové, mrkvové a uhorkové šaláty aj zeleninu do šalátového baru. Strúhanie koreňovej zeleniny do polievky, plátkovanie zemiakov, krájanie cibule na základy, strúhanie syra alebo jabĺk na štrúdlu. To všetko je so mnou hračka.

S plátkovačom 2 mm dokážem naplátkovať kapustu, pór, šampióny aj zemiaky. A strúhač 2 mm pomôže so strúhaním mrkvy a inej koreňovej zeleniny do polievky, šalátov, uhoriek na šalát, syra na bolonské špagety, zemiakov na placky, prípadne na halušky.

Chcete to inak?

Čo napríklad na rezance 4x4? Získate mrkvu alebo cviklu do šalátov alebo napríklad cibuľu na základy.

Pasujú ku mne ešte aj ďalšie disky?

Áno, môžem pracovať s plátkovačom 4 alebo 5 mm, ktorý je vhodný na paradajky, papriky, ľadový šalát… Môžem mať aj strúhač 6 mm na syr a šalát Coleslaw a rezance 2x2 na jemné prúžky koreňovej zeleniny do polievky alebo cviklu do šalátu.

Pracuje sa so mnou veľmi jednoducho a ľahko sa aj čistím – odkaz na videá na youtube

Chcete ma?

Keď si ma obstaráte do 30.4., získate naviac sadu diskov zadarmo.

Chcem Robot R301 a sadu diskov zadarmo

Naši partneri