+421 905 030 096 info@jedalne.sk
INFORMAČNÝ PORTÁL O ŠKOLSKOM STRAVOVANÍ

ZMODERNIZOVALI SME WEB JEDÁLNE.sk

551 19.11.2019

Vitajte na vynovenom webe JEDÁLNE.sk! Usilovali sme o krajší, prehľadnejší a modernejší dizajn. Držali sme sa myšlienky, že v jednoduchosti je krása. A čo nové sme pre Vás pripravili?

shutterstock_1279342483

V menu pod logom nájdete ponuku a informácie rozdelené do základných kategórií:
ČLÁNKY / DISKUSIA / ŠTÚDIO JEDÁLNE / E-SHOP / BUDEME ZA VAMI STÁŤ / PRE RODIČOV / PARAGRAFY


Dali sme dôraz na DISKUSIU a ČLÁNKY, ktoré na stránke preferujete. Už na hlavnej stránke nájdete prehľad najnovších článkov, diskusií a posledných pridaných príspevkov (komentárov). Hneď vidíte, ktorá diskusia je najživšia a čo nové pribudlo. 

Zatraktívnili sme novinky tohto školského roku:

  • ŠTÚDIO JEDÁLNE.sk, ktoré Vám prináša informácie, rozhovory a reportáže o dianí v školskom stravovaní. Sledujte vždy 16. v mesiaci nové video o školskom stravovaní! Nech sa páči, pozrite si prvé 3 videá.
     
  • E-SHOP JEDÁLNE.sk ponúka originálne produkty a služby, ktoré nikde inde nenájdete. Vrátane špeciálnej edície "obedy nie sú zadarmo". Pozrite si veľkú zimnú akciu na všetky produkty skladom.
     
  • Významne nám vzrástol počet dotazov, ktoré nám adresujú rodičia. Pridali sme DISKUSIU PRE RODIČOV. Veríme, že toto rodičovské fórum prinesie zaujímavú a podnetnú spätnú väzbu a pomôže rodičom získať odpovede na ich otázky.
     
  • Horúcou NOVINKOU je samostatný blok PARAGRAFY pre vedúce a riaditeľky zariadení školského stravovania. Všetko na jednom mieste. Stiahnite si dokumenty, zákony, nariadenia.., ktoré práve potrebujete. 

Nerobíme metodické usmerňovanie. To nie je v našej kompetencii. Prinášame informácie o dianí v školskom stravovaní, otvorene diskutujeme a vytvárame priestor pre zamestnancov a priaznivcov školského stravovania, pre rodičov a odborníkov z tejto oblasti. 

Chválite nám spoluprácu s niektorými partnermi. Rozhodli sme sa dať priestor aj dodávateľom kvalitných produktov a služieb.

Už v septembri sme zmenu začali predstavením nového loga. Cielene sme zvolili príbor v tejto polohe, ktorá znamená, že jedlo bolo výborné a chutilo nám. A my chceme neustále zdôrazňovať a prezentovať fakt, že v našich školských jedálniach sa varí naozaj výborne: zdravo a chutne. 

Pokračovali sme zverejňovaním kvalitných odborných článkov a zahájili niekoľkomesačnú intenzívnu prácu na webe JEDÁLNE.sk. Posledné dni sme dolaďovali a preklápali stránku a mohlo sa stať, že niektorý váš príspevok sme neobdržali. Pridajte ho prosím opätovne. Ďakujeme za pochopenie.

Na záver sa chceme vám všetkým, priaznivcom portálu JEDÁLNE.sk, poďakovať za dlhoročnú spoluprácu. Veríme, že týmto malým darčekom vo forme obsahovo bohatšieho a modernejšieho webu sme vás potešili.

diskusia k článku

Nikto zatiaľ článok nekomentoval. Buďte prvý!

Pridať komentár k článku
Naši partneri