+421 905 030 096 info@jedalne.sk
INFORMAČNÝ PORTÁL O ŠKOLSKOM STRAVOVANÍ

TÍM EXPERTOV - ISTOTA PRI VEDENÍ ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

516 22.4.2020

Každá vedúca jedálne to pozná.

Denne je zavalená množstvom práce a tu navyše tvorí široký záber z rôznych oblastí. Stravníci chcú jesť, rodičia mať v poriadku platby, ekonómka správne uzávierky a výkazy, riaditeľ bezproblémovú jedáleň, kontrola splnené normy, hygiena presne dodržané postupy.

Na jedného človeka je toho naozaj veľa.

support

zdroj obrázku: <a href="https://www.freepik.com/free-photos-vectors/people">People photo created by master1305 - www.freepik.com</a>

Preto sa zrodil tím odborníkov s cieľom byť komplexným sprievodcom a podporou pre prácu vedúcej ŠJ a vytvoriť akousi encyklopédiu školskej jedálne. A dostal názov TÍM EXPERTOV. To preto, že každý jednotlivý člen, reálna vedúca školskej jedálne alebo metodička školského stravovania, ktorá prax veľmi dobre pozná, má na starosti jednu oblasť školského stravovania a tej sa trvale venuje. Spisuje príručky, odpovedá na Vaše otázky a má v malíčku aktuálnu legislatívu. Tým sa stáva pre svoju oblasť naozajstným EXPERTOM.

Poďme sa pozrieť, ako sa zmení Váš pracovný život s TÍMOM EXPERTOV po boku:

MOJE VÝHODY V SKRATKE

  • nestrácam čas aj v behu pracovného dňa ľahko a rýchlo získam odpoveď na svoj problém
  • vyriešim jednoducho každodenné aj ojedinelé problémy z akejkoľvek oblasti práce v školskej jedálni
  • môžem sa 100% oprieť o získané informácie všetko je legislatívne podložené a mám tak istotu správneho podkladu pre kontrolu

TÍM EXPERTOV už využíva mnoho spokojných vedúcich. Kúpte si ho aj Vy a majte denne pri ruke odpoveď na čokoľvek, čo Vám dennú prevádzku postaví do cesty. A treba sa aj staňte jedným z jeho EXPERTOV. Ktorúkoľvek cestu zvolíte, naplníte jej poslanie myšlienky vzájomnej podpory všetkých vedúcich ŠJ.

Aplikáciu môžete zadarmo vyskúšať alebo rovno zakúpiť ročnú licenciu na www.timexpertov.sk

Ukážka materiálov z aplikácie

 

Naši partneri