Veselé sviatky vianočné, pekné cesty polnočné. Nech tichá hudba vám počas sviatkov znie, nech ten rok nastávajúci vám pokoj, zdravie, šťastie a lásku prinesie!

christmas-background

Veselé sviatky vianočné, pekné cesty polnočné. Nech tichá hudba vám počas sviatkov znie, nech ten rok nastávajúci vám pokoj, zdravie, šťastie a lásku prinesie!

989 20 dec 2021

Ani sme sa nenazdali a opäť medzi nás prichádzajú čarovné chvíle sviatočných, výnimočných a najkrajších sviatkov v roku - Vianoc.

Slávnostná nálada, spev kolied, dodržiavanie zvykov, vysvietený a ozdobený stromček, darčeky, nezvyčajne prestretý stôl sviatočnými a tradičnými jedlami, to všetko patrí k pocitom domova a lásky v ňom.

Aj tohtoročné vianočné sviatky budú oproti tým doterajším v mnohých aspektoch iné. Akoby nik z nás nechcel uveriť, že sme sa „korony“ ešte stále nezbavili. Sme typické tvory - v začiatkoch už pri prvom prípade COVID neuveriteľne opatrní, dnes, už s istými skúsenosťami, pri stovkách chorých neuvážene smelí. Zdá sa však, že aj nový rok 2022 bude v mnohom podobný tomu predchádzajúcemu. Čakajú nás sprísnené epidemiologické opatrenia, nedôvera a strach z neznámeho.

Zrejme by sme si nevážili to, čo máme, keby sme neprechádzali skúškou v živote, ako je práve súčasná situácia, a to nielen v našom živote, ale na celom svete, bez výnimky. Nechajme svoje srdcia otvorené, či už cítime krivdu, bolesť alebo naopak šťastie a lásku. Je to čas, aby sme sa zastavili, započúvali do pokojného ticha, veselej radosti našich najbližších a pripomenuli si, prečo sme vlastne tu.

Nechajme sa viesť svetlom Vianoc.
Vaša redakcia Jedálne.sk

Čo je zmyslom našej práce?

Redakcia Jedálne.sk Vám pravidelne prináša aktuálne správy, ako aj rady, odborné články a aktuálne informácie o najdôležitejších udalostiach v školskom stravovaní. Vedie nás k tomu snaha odpovedať na vaše pálčivé otázky a prinášať vám všetky dôležité dokumenty. V našej redakcii nechýba ani rubrika DISKUSIA, kde môžete vysloviť svoj názor, skúsenosť...

Našim cieľom je byť odborným, kvalitným a spoľahlivým zdrojom informácií, ktoré môžete čítať kdekoľvek ste, v práci pred počítačom alebo keď ste v pohybe vo svojom mobile.

Ďakujeme vám, bez vás by to naše úsilie nemalo zmysel.

Zdroj obrázku: <a href='https://www.freepik.com/photos/background'>Background photo created by kjpargeter - www.freepik.com</a>

 

Nechcete prísť o žiadnu užitočnú informáciu? Zaregistrujte sa k odberu noviniek

Odosláním súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov.

Naši partneri
Liebherr
Zdravýživka
VIS
Rational
Ailos
Robot Coupe
AŠKOS
AG Foods
Granuldisk
LogIQ
Irinox
Kema
Scanbox
Metos
Espik
K-Ten
Kobra kefy
HACCP Bakošová
Maso z lúky
Pán Zemiak
Ryba Handlová
Savencia
Thuries Academy
Pomôžeme vám nájsť článok