Nech sa vám prvý obed vydarí

happy-woman

Nech sa vám prvý obed vydarí

672 30 aug 2022

Veríme, že nový školský rok prinesie pozitívne zmeny, aj napriek tomu, že sa na nás hrnú rozličné správy, ktoré nenesú ten najžiarivejší odkaz.

Náš portál je tu pre vás, pre vašu podporu, pre podporu vašej práce. Radi vám prinášame novinky z oblasti verejného stravovania, radi sa za vás postavíme, ak je treba, radi vás inšpirujeme, zabavíme, radi vám rozširujeme rozhľad zaujímavosťami, školeniami, prípadne sme tu pre vás, keď práve potrebujete robiť to pomyslené „nič“ a len tak sedieť s kávou v ruke a čosi si u nás prečítať.

Vypočujeme si z vašej strany to, čo vás trápi a snažíme sa hľadať tie najlepšie riešenia. Sme si vedomí koľko úsilia obnáša denne navariť chutné a zdravé jedlá vysokému počtu ľudí, zodpovedať stanoveným normám, zmestiť sa do finančne tesného rozpočtu a ešte sa aj zavďačiť výsledným produktom.

Vážime si vašu prácu a snažíme sa o vašu podporu a podporu dobrého mena verejného stravovania u širšej verejnosti. Na tejto ceste je našim cieľom vytvoriť akúsi rovnováhu a harmóniu medzi vašou spokojnosťou, radosťou a naplnením z práce a spokojnosťou stravníkov. Veríme, že nový školský rok prinesie pozitívne zmeny, aj napriek tomu, že sa na nás hrnú rozličné správy, ktoré nenesú ten najžiarivejší odkaz. Veríme, že budete naďalej variť s láskou a radosťou a že aj tento rok si deti odnesú zo školskej jedálne niektoré nezabudnuteľné chute a zážitky.

Poznám chlapca, ktorý sa každý rok tešil na prvý deň v školskej jedálni, pretože mu tam obedy tak veľmi lahodili jeho chuťovým pohárikom, že vždy v ten prvý školský deň prišiel natešený na obed, dal si dupľu a potom si dal na hlavu šiltovku a okuliare, len aby sa mohol ísť najesť ešte raz. Spomínam si na časy, keď sme v škole, za čias, keď neboli elektronické čipy a lístky sa trhali na malých farebných lístočkoch s dátumom, dopisovali fixou dátum na prázdne lístky, aby sme mohli ešte raz okúsiť chuť dukátových buchtičiek. A na knedlíky s mäsom, kyslou kapustou a omáčkou si spomínate? Aj ja! A veru, rada by som sa na tento obed znovu postavila do radu, vzala si tácku, príbor, tanier, pohár a vychutnala si tú skvelú chuť. Aj pre tieto zážitky má vaša práca význam a my pevne veríme, že sa vám podarilo cez prázdniny si, aspoň trocha oddýchnuť a načerpať nové sily, ktoré budete potrebovať v novom školskom roku.

Prajeme vám, nech sa vám prvý obed vydarí, nech ste spokojné, zdravé, plné sily a elánu a nech z vašej jedálne odchádzajú samé spokojné detské tváre. Naša redakcia je pre vás stále otvorená a vítame vaše komentáre, pripomienky, ale aj vtipné a milé príhody.

Píšte nám na mail redakcia@jedalne.sk.

Prajeme vám veselý a chutný školský rok 2022/2023.

Nechcete prísť o žiadnu užitočnú informáciu? Zaregistrujte sa k odberu noviniek

Odosláním súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov.

Naši partneri
Liebherr
Zdravýživka
VIS
Rational
Ailos
Robot Coupe
AŠKOS
AG Foods
Granuldisk
LogIQ
Irinox
Kema
Scanbox
Metos
Espik
K-Ten
Kobra kefy
HACCP Bakošová
Maso z lúky
Pán Zemiak
Ryba Handlová
Savencia
Thuries Academy
Pomôžeme vám nájsť článok