IN-HOUSE OBSTARÁVANIE V ŠKOLSKOM STRAVOVANÍ?

UVO logo

IN-HOUSE OBSTARÁVANIE V ŠKOLSKOM STRAVOVANÍ?

520 13 apr 2018

PRVÁ ASOCIÁCIA ŠKOLSKÉHO STRAVOVANIA (AŠKOS) aktuálne žiada o prizvanie k rokovaniam.

V týchto dňoch Úrad pre verejné obstarávanie diskutuje s predstaviteľmi samosprávnych krajov o moderných metódach obstarávania. Jednou z nich je in-house metóda, ktorou by si jednotlivé kraje mohli niektoré služby zabezpečovať vlastnými organizáciami. Ambíciou Úradu pre verejné obstarávanie sú personalizácia, zjednodušenie a prehľadnosť. Tvrdia, že benefitov môže byť viacero.

„Takto sa dajú riešiť konkrétne stravovanie, v oblasti školských zariadení.“ vyjadril sa Miroslav Hlivák, predseda Úradu pre verejné obstarávanie. Pozrite si reportáž Hlavných správ TA3 z utorka 10.4.2018 na tému Obstarávanie vo vlastnej réžii a utvorte si na základe svojich praktických skúseností vlastný názor.

V júni má dôjsť k prerokovaniu novely zákona o verejnom obstarávaní, platiť by mohla od budúceho roka.

PRVÁ ASOCIÁCIA ŠKOLSKÉHO STRAVOVANIA (AŠKOS) aktuálne žiada o prizvanie k rokovaniam a vyjadrenie sa k verejnému obstarávaniu v školskom stravovaní. Bližšie informácie budú prístupné všetkým členom AŠKOS. Aj vy sa ním môžete stať a aktívne napomôcť pozitívnym zmenám v školskom stravovaní. Registrovať sa môžete v pravo hore v baneri AŠKOS.

REPORTÁŽ si  môžete pozrieť tu

Nechcete prísť o žiadnu užitočnú informáciu? Zaregistrujte sa k odberu noviniek

Odosláním súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov.

Naši partneri
VIS
Rational
Ailos
Robot Coupe
AŠKOS
AG Foods
Thuries Academy
Granuldisk
LogIQ
Gastro Mach
Scanbox
Metos
Espik
Bidfood
Kema
Lawex
Gastma
Gastrolux
Rubbermade
Pomôžeme vám nájsť článok