Hurá prázdniny, konečne dovolenka!

letní dovolená

Hurá prázdniny, konečne dovolenka!

1297 03 júl 2020

Prichádza čas prázdnin a dovoleniek a aj vy zamestnanci zariadení školského stravovania si viac ako kedykoľvek predtým zaslúžite oddych od povinností a strastí, ktoré vniesol do vášho pracovného života minulý školský rok.

Turbulentný bol už začiatok školského roka, kde zákon o dotáciách priniesol mnoho nejasností a nezodpovedaných otázok ohľadom „obedov zadarmo“ aj pre žiakov základných škôl. Po roku môžeme zhodnotiť, že školské jedálne záťaž so zavedením dotácie na obedy zadarmo zvládli viac menej bez väčších problémov. Redakcia Jedálne.sk bola s vami a pomáhala pre vás získavať odpovede na vaše otázky a poskytla pre vás riešenia vzniknutých problémov.

Po vypuknutí pandémie COVID19 vo svete, nikto nepredpokladal, že toto nebezpečné ochorenie zasiahne aj Slovensko a nečakane sme sa museli vysporiadať s mimoriadnou situáciou, ktorá zasiahla aj školy a školské stravovanie. Uzatvorenie školských jedální, ich znovuotvorenie pre zabezpečenie stravovania ohrozených skupín, potraviny po záručnej dobe, nútené čerpanie dovoleniek a rad prijatých opatrení a nariadení priniesli so sebou mnoho situácií a nejasností, na ktoré nebol nikto pripravený.

Koniec školského roka a znovuotvorenie škôl a školských zariadení sa niesol v duchu dodržiavania prísnych hygienických opatrení, v reorganizácii výdaja jedál v školskej jedálni, či mimo nej. Aj túto zaťažkávaciu skúšku sme spoločne zvládli.

Redakcia Jedálne.sk spolu s vami prežívala všetky turbulencie uplynulého školského roku. Uvedomujeme si, že práca v školskom je čoraz náročnejšia a kladené požiadavky na vás sú stále vyššie. Vážime si, že vďaka Vám máme v školských jedálňach stále dostatok spokojných a vďačných stravníkov. Sme tu pre vás a naďalej vám budeme poskytovať naše postrehy v spojitosti s dianím v školskom stravovaní, budeme spolu s vami riešiť vaše pracovné problémy a odpovedať na vaše položené otázky.

Prajeme Vám slnečné leto, veľa krásnych zážitkov a oddychu. Načerpajte mnoho energie a dostatok síl do nového školského roka.

Veríme, že nám zachováte aj naďalej svoju priazeň. Čaká nás spoločný nový školský rok a my už teraz vieme ako Vám pomôžeme!

ĎAKUJEME za vašu dôveru.

Vaša redakcia

Zdroj obrázku: <a href="https://www.freepik.com/free-photos-vectors/background">Background photo created by freepik - www.freepik.com</a>

Nechcete prísť o žiadnu užitočnú informáciu? Zaregistrujte sa k odberu noviniek

Odosláním súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov.

Naši partneri
Liebherr
Zdravýživka
VIS
Rational
Ailos
Robot Coupe
AŠKOS
AG Foods
Granuldisk
LogIQ
Irinox
Kema
Scanbox
Metos
Espik
K-Ten
Kobra kefy
HACCP Bakošová
Maso z lúky
Pán Zemiak
Ryba Handlová
Savencia
Thuries Academy
Pomôžeme vám nájsť článok