AKTUALITY: MÁME VÍŤAZOV LETNEJ SÚŤAŽE 2018

Vyhodnotenie Letnej súťaže 2018

AKTUALITY: MÁME VÍŤAZOV LETNEJ SÚŤAŽE 2018

587 17 sep 2018

Porota vybrala víťazov! Prečítajte si kto zaujal najviac.

Internetový portál Jedalne.sk v spolupráci s Prvou asociáciou školského stravovania (AŠKOS) vyhlásil na obdobie dvojmesačných prázdnin Letnú súťaž 2018 o najchutnejší a najoriginálnejší recept.  Redakcia zverejnila všetky príspevky a celú galériu si môžete pozrieť tu.

Sedem členná porota v zložení Silvia Tokárová, Mária Tejiščáková, Ľudmila Očenášová, Anna Bauková, Edita Horváthová, Eva Feketová a Oľga Koklesová, nemala ľahkú úlohu. Systém bodovania: 1.miesto 10 bodov, 2.miesto 5 bodov, 3. miesto 1bod. Každý porotca udelil 16 bodov. Po sčítaní všetkých bodov mali štyri príspevky rovnaký počet 20 bodov a tak sa porota rozhodla udeliť 4 prvé miesta:

1.miesto (20b.)
Plnená tekvica s kuracím mäsom a čiernou šošovicou, PaeDr. Ivana Vargová
Treska so zeleninovou prílohou, ZŚ s MŠ, Hviezdoslavova 38, Soľčany
Losos na masle, zemiaková kaša s mätou a špargla, Irena Matisová
Jordánska špecialita, Magdaléna Plánková
 
 

2.miesto (11 b.)
Špaldlové palacinky so zdravou nutelou a ovocným šalátom, Mária Krajčiová


3.miesto (7 b.)
Ovocné variácie,  Zuzka Nosková


Porota udelila 1 špeciálnu cenu ako poďakovanie za aktivitu a najväčší počet príspevkov do Letnej súťaže 2018 Slávke Madzinovej.

Každá účastníčka Letnej súťaže  2018 od nás získava ako poďakovanie tričko s logom Jedálne.sk. Budete ich mať ako prvé na Slovensku. :) Napíšte nám prosím vašu veľkosť spolu s adresou doručenia najneskôr do 20.9.2018 na e-mail: info@jedalne.sk

1. cena: servírovací podnos s držadlami a praktickými skladacími nožičkami
2. cena: multifunkčná originálna škrabka na jablká  
3. cena: dizajnová miska na ovocie
Špeciálna cena: 2 handemade hrnčeky

Ďakujeme účastníkom, porote aj AŠKOS za spoluprácu. Všetci sa môžeme inšpirovať v galérii. Niektoré recepty si určite nájdu miesto aj v našich kuchyniach.

Vyhodnotenie Letnej súťaže 2018treska so zeleninouplnenú tekvicu s kuracím mäskom a čiernou šošovicoubanánLosos na maslepalacinky s agávovým sirupomzuzka noskovalivancebryndzové pagačikyCestoviny so sýrovo-smotanovou omáčkouCuketová pomazankaCuketove plackyfazulkyJablkový koláčPalacinky zapekané s tvaroholivancePolievka z kyslej kapustyporova polievkapolievku z lesných húb kuriatokzapekaný karfiol so zemiakmizemiaky a vypražané hermeíinové bochníčkypečené kuriatko so zemiakmi a zeleninkourybykuracie mäsko s ryžou a paradajkovým šalátomPolievka kuraciaZapekaná suketa so syromJablčník z lineckého cestaslepá kuraPrívarok z hlávkovej kapusty so smotanouzávitok z bravčového mäsaBryndzové pirohybanánové lievancecestoviny z kukuričnej múkygrilovaná cuketaOvsená kašahamburger El Diablopizza z pohánkovej a hladkej špaldovej múky23_8_Bazalka, paradajky a mozarellabravčová panenkaomeleta s brokolicou a karfiolomRaňajky ala čo zahradaslovenský chliebtekvicová krémová polievkavietnamtekvica

Nechcete prísť o žiadnu užitočnú informáciu? Zaregistrujte sa k odberu noviniek

Odosláním súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov.

Naši partneri
VIS
Rational
Ailos
Robot Coupe
AŠKOS
AG Foods
Granuldisk
LogIQ
Irinox
Kema
Scanbox
Metos
Espik
K-Ten
Kobra kefy
HACCP Bakošová
Maso z lúky
Pán Zemiak
Ryba Handlová
Savencia
Thuries Academy
Pomôžeme vám nájsť článok