Konferencie s príjemnou atmosférou

IMG_20220615_091915

Konferencie s príjemnou atmosférou

832 28 jún 2022

...aj takto by sa dalo, jednou vetou, označiť, ako to vyzeralo uplynulé dva týždne na Slovensku v oblasti školského stravovania.

Minulé dva týždne sa tiahla od východu Slovenska až na západ konferencia týkajúca sa školského stravovania. V mestách Košice, Prešov, Žilina, Banská Bystrica, Nitra, Trenčín, Bratislava a Trnava odzneli prednášky týkajúce sa tvorby jedálnych lístkov, kontroly uzávierky stravného a skladu, ako aj prednáška na tému vedenia účtovníctva školskej jedálne.

            Konferenciu otvorilo milé privítanie v podobe čerstvého ovocného nápoja a lektormi vedené prednášky boli popretkávané vstupmi zo strany partnerov, ktorí tu odprezentovali svoje produkty zamerané na prípravu jedál a údržbu školskej jedálne. Pozitívne bolo vidieť, že nové technológie v oblasti vybavenia školskej kuchyne smerujú k riešeniam otázok týkajúcich sa ekológie a ekonomických výhod. Medzi prednáškami bol oddych vo forme obedovej prestávky, kde bolo možné ochutnať sladké, slané jedlá, nátierky, ovocné pyré, ovocné nápoje, ako aj teplé nápoje. Všetky tieto pochúťky pripravili partneri akcie a tento čas zároveň poskytol priestor vedúcim jedální na otázky a diskusiu smerom k obchodným zástupcom, ako aj priestor pre názorné ukážky zariadení pre školské kuchyne.

            Nálada na konferencii bola veľmi príjemná, čo potvrdili aj slová opýtaných účastníkov:

„Táto konferencia sa mi veľmi páčila. Kvôli covidu sme už dávno neboli spolu, ako kolegyne. Jedlá boli veľmi dobré a celé toto prostredie sa mi veľmi páčilo.“

Takéto slová nás určite potešili a sme radi, že ste nás poctili svojou účasťou a veríme, že pre vás bola konferencia prínosom. Vaše poznámky, dotazy, otázky, problémy nám môžete písať aj naďalej do našej redakcie a tešíme sa na osobné stretnutie na konferencii opäť na jeseň.

Čoskoro Vám ešte prinesieme ohliadnutie za práve prebehnutými konferenciami v podobe fotografií, videí aj prezentácií z prednášok.

 

 

Nechcete prísť o žiadnu užitočnú informáciu? Zaregistrujte sa k odberu noviniek

Odosláním súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov.

Naši partneri
VIS
Rational
Ailos
Robot Coupe
AŠKOS
AG Foods
Granuldisk
LogIQ
Irinox
Kema
Scanbox
Metos
Espik
K-Ten
Kobra kefy
HACCP Bakošová
Maso z lúky
Pán Zemiak
Ryba Handlová
Savencia
Thuries Academy
Pomôžeme vám nájsť článok