Jedáleň 21. storočia naživo

Obrázek-web

Jedáleň 21. storočia naživo

1054 15 aug 2023

Počas 4 dní vám 9 známych kuchárov so skúsenosťami z vysokej gastronómie a zároveň aj zo školských jedální predstaví  moderné technológie, kvalitné suroviny a postupy overené praxou.
 

V dňoch 17. – 20.8. v rámci národnej výstavy Agrokomplex v Nitre ožije v pavilóne B Jedáleň 21. storočia.

Každý deň uvaríme pred vašimi očami viac ako 21 pokrmov – polievky, nátierky, prílohy, omáčky, mäsové pokrmy, ryby alebo zemiaky na mnohé spôsoby. Samozrejme pre potešenie zmyslov bude všetko k ochutnaniu.
Presvedčíme Vás, že i obyčajné zemiaky dokážu šetriť čas, prácu, energiu i peniaze. Poradíme, ako pripravovať ryby, aby si ich deti zamilovali. Zistíte, že je možné dostávať do jedálne kvalitné mäso priamo „z lúky“ a vďaka kvalitným surovinám sa dajú šetriť prostriedky lepšie ako pri tých lacných.

Priamo v akcii Vám skúsení kuchári ukážu najmodernejšie multifunkčné technológie ako sú: konvektomaty, panvice, šokery, multifunkčné kotly, roboty na dynamickú prípravu aj nápojové technológie. K videniu budú inteligentné umývačky bieleho i čierneho riadu, šetrné či už k vašim financiám a prírode alebo mnoho ďalšieho sortimentu.

V odborných prednáškach budete počuť, na čo si dať pozor pri modernizáciách kuchýň. Upozorníme na časté chyby v oblasti hygieny a HACCP. Prezradíme, o čom budú jesenné kurzy varenia pre kuchárov a kuchárky zo školských jedální.

Príďte sa odreagovať pred začiatkom školského roka a načerpať nové námety, postrehy, inšpirácie a v neposlednom rade kontakty.

Pre všetkých pracovníkov školského stravovania máme pripravené množstvo odborných informácií. Preto pri návšteve pavilónu B navštívte náš stánok Jedálne.sk a po svojom predstavení ako pracovník alebo pracovníčka jedálne, Vás jedálňou 21. storočia so všetkou starostlivosťou prevedieme.

Vaše

Nechcete prísť o žiadnu užitočnú informáciu? Zaregistrujte sa k odberu noviniek

Odosláním súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov.

Naši partneri
Liebherr
Zdravýživka
VIS
Rational
Ailos
Robot Coupe
AŠKOS
AG Foods
Granuldisk
LogIQ
Irinox
Kema
Scanbox
Metos
Espik
K-Ten
Kobra kefy
HACCP Bakošová
Maso z lúky
Pán Zemiak
Ryba Handlová
Savencia
Thuries Academy
Pomôžeme vám nájsť článok