Chodiť na konferencie sa oplatí! Obed v Prahe - rozhovor s výherkyňou.

prague-castle-from-vltava-side

Chodiť na konferencie sa oplatí! Obed v Prahe - rozhovor s výherkyňou.

190 30 jún 2023

Konferencie, ktoré sme pre vás pripravujeme majú za cieľ prinášať vám nové informácie, nové vedomosti a skúsenosti, ale aj radosť a potešenie.

A tak sa, vďaka účasti na našej konferencii v Tatrách, podarilo pani Ftorekovej, vedúcej školskej jedálne vyhrať výlet do Prahy s prehliadkou gastroštúdia RATIONAL. Túto cenu vyhrala vďaka organizátorom a partnerom, ktorí sú neoddeliteľnou súčasťou našich konferencií. Dnes vám prinášame rozhovor s pani Ftorekovou a nie je len o hlavnej cene – pražskom výlete.

V ktorej školskej jedálni pôsobíte ako vedúca a ako dlho sa už tomuto povolaniu venujete?
Pracujem v školskej jedálni Nemšová, Základná škola J. Palu. Varí sa tu pre dve školy - aj pre Katolícku spojenú školu, Školská ul. Nemšová a pre dve triedy MŠ – ktoré patria pod Katolícku spojenú školu. Pracujem tu tretí rok a je to moje prvá zamestnanie tohto typu, predtým som sa tomuto povolaniu nevenovala.

Čo Vás na tejto práci najviac teší?
Teší ma spokojnosť našich zákazníkov – detí, učiteľov a dôchodcov. Teší ma i to, že aj napriek zvýšeniu cien za obedy, nám mnohí zostali verní. Stále ku nám chodia dôchodcovia ako aj iní, cudzí stravníci.

Je vo Vašej jedálni jedlo, ktoré majú deti najradšej?
Deti obľubujú najviac špagety, pizzu a sladké jedlá. Z polievok milujú paradajkovú , slepačie a hovädzie polievky, ako aj všetky strukovinové polievky. Zo šalátov sú najobľúbenejšie jednodruhové – uhorkový, mrkvový. Všimli sme si, že keď je šalát pripravený z viacerých surovín, niektoré deti takýto šalát nezjedia.

Vyhrali ste súťaž, kde výhrou bol obed v Prahe. Ako a kde sa Vám podarilo vyhrať?
Pobyt v Prahe som vyhrala na školení v Starom Smokovci – november 2022 a v Prahe som bola počas májového víkendu 2023.

Ako vyzeral výherný obed?
Výherný obed pozostával z 5-ich chodov a na záver bol i dezert s kávičkou a vínom.

Slávnostného obeda ste sa nezúčastnili sama, ale s celou rodinou. Čo najviac chutilo Vám a čo najviac ostatným členom rodiny?
Obed chutiť celej rodine – aj manželovi a deťom. Predjedlo bola bryndzová nátierka a tú sme doma robili už 3x. Deti vravia, že táto od p. Micháleka je lepšia ako moja :-) Veľmi nám chutila i ryba, divina a aj dezert bol zaujímavý. Pán Michálek bol veľmi milý a zhovorčivý hostiteľ. Aj dojem z pekného, moderného prostredia a stolovania bol veľký. Deti boli nadšené a pýtali sa kedy opäť vyhrám takýto obed s pobytom :-)

Čakali na Vás v Prahe okrem obeda aj ďalšie zážitky?
V Prahe sme sa deťom snažili ukázali všetky hlavné pamiatky. Ohúrilo ich metro a rýchlosť prepravy, ako je všetko do detailu premyslené. Zaujalo ich množstvo ľudí a zmes národností, ktoré stretali v meste a v pamiatkach. Celkový dojem z výhry bol perfektný a cela rodina sme si ho užili. Veľmi pekne ďakujem a prajeme celému kolektívu RATIONAL veľa úspechov.
Eva Ftoreková s rodinou

Ďakujeme za rozhovor a prajeme veľa spokojných stravníkov

Zdroj titulného obrázku: <a href="https://www.freepik.com/free-photo/prague-castle-from-vltava-side_1329167.htm#query=praha&position=2&from_view=search&track=sph">Image by bearfotos</a> on Freepik

Nechcete prísť o žiadnu užitočnú informáciu? Zaregistrujte sa k odberu noviniek

Odosláním súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov.

Naši partneri
VIS
Rational
Ailos
Robot Coupe
AŠKOS
AG Foods
Granuldisk
LogIQ
Irinox
Kema
Scanbox
Metos
Espik
K-Ten
Kobra kefy
HACCP Bakošová
Maso z lúky
Pán Zemiak
Ryba Handlová
Savencia
Thuries Academy
Pomôžeme vám nájsť článok